Loading…
  • 0
  • 1

Seminář "Kazuistiky v oblasti kyberšikany"

Národní centrum bezpečnějšího internetu pořádá odborný seminář na téma kazuistik v oblasti kyberšikany a rizikového chování na internetu především u cílové skupiny dětí a mládeže. Seminář se koná ve spolupráci s Úřadem MČ Praha 6 v rámci projektu Praha 6 bezpečně online 2018.

Seminář je určen především pro účastníky z řad odborníků a spolupracujících profesionálů, zvlášť pedagogů a pedagogického managementu, zástupců policie ČR a městské policie, metodiky, psychology a další profese pracující s dětmi a mládeží.

Termín: čtvrtek 29. 11. 2018 od 9.00 do 13.00 hod.

Místo konání: ZŠ Emy Destinnové, nám. Svobody 3, Praha 6

Na semináři se účastníci budou moci dozvědět, jaké jsou současné vývojové trendy v oblasti kazuistik, k jakým nejčastějším jevům v oblasti kyberšikany a jiného rizikového chování v online oblasti dochází, jakým způsobem lze těmto jevům předcházet a jak jim čelit. Zaměříme se také na popis nejrizikovější skupiny a možné důsledky aktivit na pomezí anebo za hranicí kyberkriminality.

Účast na semináři je pro odborníky z organizací a škol v působnosti MČ Praha 6 zdarma. V případě vašeho zájmu prosím piště na info(zavináč)saferinternet.cz, případně prosíme o registraci prostřednictvím formuláře, který jste obdrželi v pozvánce zasílané přímo na e-mailové kontakty.

Foto: Lewis Ngugi, Unsplash

Zanechat komentář

* Povinné.

Tyto stránky využívají soubory cookies

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie a podobných technologií. Více informací

Souhlasím

DMC Firewall is a Joomla Security extension!