Děcko.cz: Stardance i pro nejmenší!

Www.decko.cz Stardance

Dětský StarDance na webu Déčka

Na Déčku to žije tancem! Oblíbená taneční show StarDance má svou dětskou verzi a ty můžeš být u toho. Na webu Déčka najdeš všechny důležité informace o soutěži, profily malých tanečních párů, videa z tréninků i vystoupení a spoustu další zábavy. Sleduj, jak si malí tanečníci vedou na parketu, uč se nové taneční kroky a fanděte svým favoritům. Na webu Déčka se dozvíš i to, jak se do soutěže zapojit a třeba se i ty jednou staneš hvězdou dětského StarDance. Nezapomeň sledovat web Déčka a užij si pořádnou porci taneční zábavy!

Soutěžní videa a vystoupení

Dětská verze oblíbené taneční show StarDance baví malé i velké diváky už několik let. Soutěžící, vybraní z řad talentovaných dětí, předvádějí neuvěřitelné taneční kreace a okouzlují porotu i publikum. Každý týden se s napětím čeká, jaké taneční styly si pro nás malé hvězdy připraví a jak zvládnou náročné choreografie. Od samby po valčík, od tanga po jive, StarDance Děti nabízí pestrou škálu tanců, které vás zaručeně dostanou do varu. Soutěžní vystoupení jsou dostupná online na webu Déčka, kde si je můžete kdykoliv pustit a vychutnat si tak skvělé výkony talentovaných dětí znovu a znovu. Kromě samotných tanců najdete na webu i rozhovory se soutěžícími, zákulisní informace a spoustu dalšího zajímavého obsahu. Sledujte StarDance Děti a užijte si pořádnou dávku taneční zábavy!

Profily dětských tanečníků

Vítejte ve světě třpytivých kostýmů, strhující hudby a úžasných tanečních kreací! Dětská verze StarDance, kterou můžete sledovat na Déčku, přináší na obrazovky napínavou soutěž malých tanečních nadějí. Kdo jsou ale ti talentovaní mladí tanečníci, kteří se s vervou vrhají do víru valčíku, tanga nebo samby? Pojďme se blíže podívat na profily soutěžících, kteří nás svými výkony okouzlují. Každý z nich má svůj vlastní příběh, záliby a sny. Někteří se tanci věnují už odmala, jiní s ním teprve začínají. Všichni ale sdílí lásku k hudbě, pohybu a touhu předvést na parketu to nejlepší. Sledujte Dětský StarDance na Déčku a poznejte blíž malé taneční hvězdy, které vás svou energií a talentem zaručeně strhnou!

Hlasování pro oblíbený pár

Stardance je tady s námi už pěknou řádku let a my na Déčku jsme u toho od začátku! Sledujeme spolu s vámi, jak se celebrity a profesionální tanečníci prohánějí po tanečním parketu a předvádí neuvěřitelné výkony. A protože víme, že máte své favority, dáváme vám možnost jim vyjádřit svou podporu v našem hlasování o nejoblíbenější pár Stardance! Každý týden po skončení televizního přenosu můžete na našem webu hlasovat pro pár, který vás nejvíce zaujal. Stačí pár kliknutí a váš hlas pomůže vašim oblíbencům na cestě za vítězstvím v soutěži. Kromě hlasování najdete na Déčku spoustu dalších informací o Stardance. Můžete se podívat na videa z tréninků, přečíst si rozhovory s účinkujícími a dozvědět se spoustu zajímavostí ze zákulisí. Tak neváhejte a staňte se součástí Stardance i vy! Hlasujte pro své favority, sledujte novinky na Déčku a užijte si tuhle strhující taneční show naplno!

www.decko.cz stardance

Tipy a triky pro tanec

Tanec je dřina! Než děti z Dětské StarDance vkročí na taneční parket a předvedou dechberoucí vystoupení, čeká je spousta práce. Ale nebojte, i vy si můžete zatančit jako hvězdy! Trénujte pravidelně. Čím více času tanci věnujete, tím lépe vám to půjde. Nezapomínejte na protažení před i po tanci. Najděte si tanečního partnera, se kterým si budete rozumět. Důležitá je komunikace a vzájemná podpora. Nebojte se experimentovat a zkoušet nové taneční styly. Sledujte Dětskou StarDance a nechte se inspirovat tanečními kreacemi malých hvězd. A hlavně: užijte si tanec!

Rozhovory s porotou

Víš, že na Déčku můžeš nahlédnout do zákulisí StarDance i ty? V sekci "Rozhovory s porotou" se dozvíš, co si o tanečních výkonech hvězd myslí ti nejpovolanější - přísný, ale spravedlivý Zdeněk Chlopčík, elegantní Tatiana Drexler, charismatický Jan Révai a vždy usměvavá Alice Stodůlková. Zajímá tě, komu porotci předpovídají vítězství? Nebo naopak, kdo je podle nich největším překvapením soutěže? Sleduj rozhovory s porotou na Déčku a zjisti to! A nezapomeň, že tvůj názor je pro nás důležitý - hlasuj pro svého favorita a rozhodni, kdo si odnese pohár pro vítěze StarDance!

Vlastnost Hodnota
Webová stránka www.decko.cz
Dostupnost informací o StarDance Ano, ale ne v takovém rozsahu jako na oficiálních stránkách.

Zákulisní informace a fotky

Vítejte v zákulisí StarDance, kde se pohádkové róby třpytí ještě víc a napětí před vystoupením by se dalo krájet! Právě tady, v zákulisí dětské verze StarDance na Déčku, se odehrává ta pravá show před show. Malí tanečníci se soustředí na své choreografie, pilně opakují kroky a pózy s trpělivými trenéry. Vzduchem létají flitry, stuhy vlají do rytmu hudby a úsměvy září na všechny strany.

www.decko.cz stardance

Na Déčku vám přinášíme exkluzivní pohled do tohoto světa třpytek a napětí. Uvidíte, jak se malí tanečníci připravují na svá vystoupení, jak zvládají trému a co všechno obnáší účast v takové soutěži. Prozradíme vám také, co se děje v zákulisí během přímého přenosu a jak to chodí, když zhasnou reflektory. Připravte se na rozhovory s hvězdami StarDance, fotografie z tréninků i zákulisní videa, která vám ukážou, jak to doopravdy v zákulisí StarDance chodí.

Na webu Déčka najdeš spoustu fotek a videí ze StarDance, můžeš si zahrát hry s hvězdami a dozvědět se, jak to chodí v zákulisí.

Eliška Dvořáková

Termíny a pravidla soutěže

Soutěž probíhá v přímém přenosu na televizních obrazovkách. Termíny jednotlivých kol se můžou měnit, proto sledujte upoutávky v televizi nebo na webu Déčka. Do soutěže se můžou přihlásit děti ve věku od 8 do 15 let, které milují tanec a chtějí si vyzkoušet, jaké to je být hvězdou tanečního parketu. Soutěžící budou rozděleni do několika párů s profesionálními tanečníky. Každý týden se představí s novým tancem, který nacvičí pod dohledem zkušených choreografů. Výkony soutěžících bude hodnotit odborná porota, ale o tom, kdo z tanečních párů postoupí do dalšího kola, rozhodnou diváci svým hlasováním. Hlasovat pro své favority můžete prostřednictvím SMS zpráv. Podrobné informace o pravidlech hlasování najdete na webových stránkách Déčka. Sledujte StarDance – Děti a užijte si večer plný tance, zábavy a napětí!

Historie StarDance na Déčku

StarDance, to je ta velká taneční show, co roztančí i gaučové povaleče! A protože tanec je pro všechny, i pro ty menší, má Déčko svoji vlastní verzi – StarDance …když hvězdy tančí pro děti. Tady se do tanečních bot nevrhají dospělí, ale odvážní kluci a holky z různých koutů Česka. Mají svůj styl, vášeň pro tanec a touhu ukázat, co v nich dřímá. Na parketu je čeká pořádná jízda plná třpytek, úsměvů a napětí.

Na Déčku si užijete StarDance naplno. Můžete se těšit na videa z tréninků, kde uvidíte, kolik dřiny se skrývá za každou piruetou. Pro ty, co rádi nakukují do zákulisí, máme rozhovory s účinkujícími. A po každém kole si nenechte ujít výsledky, ať víte, kdo tančí dál a kdo se s námi loučí. StarDance na Déčku je zkrátka tanec, zábava a napětí pro celou rodinu. Tak se nezapomeňte dívat!

Zapojení rodičů a pedagogů

Dětská verze StarDance, kterou najdete na webu Déčka, je skvělou příležitostí, jak děti vtáhnout do světa tance a zábavy. Zapojení rodičů a pedagogů je přitom klíčové pro to, aby si děti užily taneční dobrodružství naplno. Podpora a povzbuzení od rodičů dodají malým tanečníkům sebevědomí a motivaci. Rodiče můžou s dětmi trénovat kroky, pomáhat s výběrem kostýmů a vytvářet tak nezapomenutelné zážitky. Zapojit se můžou i pedagogové ve školách a školkách. Mohou dětem pustit videa s vystoupeními, uspořádat taneční dílny nebo třeba zorganizovat školní kolo StarDance. Fantazie se meze nekladou! Důležité je, aby děti vnímaly tanec jako zábavu a radost z pohybu. Díky podpoře dospělých se můžou malí tanečníci cítit jako hvězdy a užít si kouzlo StarDance naplno.

www.decko.cz stardance

Publikováno: 01. 07. 2024

Kategorie: internet

Autor: TomasMusk

Tagy: www.decko.cz stardance | informace o soutěži stardance na webu decko.cz