Disney+ za 49 Kč: Sledujte tisíce filmů a seriálů za hubičku!

Disney Plus Za 49

Disney+ za 49 Kč měsíčně

Disney+ za 49 Kč měsíčně zní jako pohádka, že? Bohužel, tahle nabídka už skončila. Platí jen pro nové a vracející se předplatitele a to pouze do 20. září. Za tu cenu získáte přístup k filmům a seriálům od Disneyho, Pixaru, Marvelu, Star Wars a National Geographic. Pokud ale nestihnete termín, nezoufejte. Disney+ pořád nabízí 3 měsíce za cenu 2, což je taky super deal!

Podmínky akční nabídky

Akční nabídka platí do vyprodání zásob nebo do data uvedeného na propagačním materiálu. Nabídka se vztahuje pouze na vybrané produkty a nelze ji kombinovat s jinými slevami či akcemi. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek a ukončení akce bez předchozího upozornění. V případě dotazů se obraťte na naši zákaznickou linku.

Dostupné platformy

Naše aplikace je dostupná pro širokou škálu zařízení, abyste s námi mohli zůstat ve spojení, ať jste kdekoli. Stáhněte si naši aplikaci z App Store pro zařízení se systémem iOS, jako je iPhone a iPad. Uživatelé Androidu si mohou aplikaci stáhnout z Google Play. Pro ty, kteří dávají přednost používání počítače, nabízíme webovou verzi dostupnou z jakéhokoli prohlížeče. Ať už jste doma, v práci nebo na cestách, naše platforma vám poskytne bezproblémový a uživatelsky přívětivý zážitek.

Obsah v ceně

V ceně získáte vše potřebné pro okamžité používání. Balení obsahuje samotný produkt, dále pak napájecí adaptér pro běžné elektrické zásuvky a stručný návod k obsluze v českém jazyce. Pro pohodlnější přenášení je k dispozici i praktické cestovní pouzdro. V ceně není zahrnuto žádné další příslušenství, to je možné dokoupit samostatně dle vašich individuálních potřeb a preferencí.

Srovnání s běžnou cenou

Při srovnávání cen je důležité zohlednit více faktorů než jen samotnou cenovku. Zvažte kvalitu produktu nebo služby, záruční podmínky, recenze od ostatních zákazníků a dostupnost doplňkových služeb. Někdy se vyplatí si připlatit za vyšší kvalitu nebo lepší zákaznický servis. Na druhou stranu, pokud je produkt srovnatelný s levnější alternativou, není důvod zbytečně utrácet. Využijte srovnávače cen a slevových portálů, abyste našli tu nejlepší nabídku. Pamatujte, že nejnižší cena ne vždy znamená nejlepší poměr ceny a výkonu.

Zkušební doba

Zkušební doba je institut pracovního práva, který umožňuje zaměstnavateli i zaměstnanci ověřit si během prvních měsíců pracovního poměru, zda je pro ně daná práce a pracovní prostředí vhodné. Během zkušební doby může každá ze stran pracovní poměr ukončit z jakéhokoli důvodu nebo i bez udání důvodu, a to s kratší výpovědní lhůtou. Délka zkušební doby je stanovena zákoníkem práce a liší se v závislosti na délce sjednané doby trvání pracovního poměru. Zkušební doba nesmí být delší než 3 měsíce, u vedoucích zaměstnanců 6 měsíců. Zkušební doba se sjednává písemně, a to nejpozději v den nástupu do práce. Pokud není zkušební doba sjednána písemně, nepovažuje se za sjednanou.

Způsob zrušení předplatného

Zrušení předplatného je snadné a rychlé. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 123 456 789, a to od pondělí do pátku mezi 8:00 a 16:00. Naši operátoři vám rádi pomohou s celým procesem. Další možností je zaslání písemné výpovědi na adresu redakce. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení a adresu, kam vám byl časopis doručován. Zrušení předplatného je nutné provést nejpozději měsíc před koncem předplaceného období.

Alternativní streamovací služby

Kromě zavedených gigantů jako Netflix a HBO Max existuje řada alternativních streamovacích služeb, které osloví specifické publikum. Milovníci filmů ocení bohatou filmotéku platformy DAFilms, zaměřenou na dokumentární a experimentální tvorbu. Fanoušci artových snímků si přijdou na své u platformy MUBI, která každý den nabídne jeden pečlivě vybraný film. Pro rodiny s dětmi je skvělou volbou české Voyo s širokou nabídkou pohádek a dětských pořadů. Sportovní nadšenci si užijí živé přenosy a záznamy na platformách O2 TV Sport a Sport TV. Ať už hledáte alternativu k mainstreamové nabídce, nebo toužíte po specifickém žánru, svět streamovacích služeb má co nabídnout.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: disney plus za 49 | informace o nabídce disney plus za 49