HBO Max stahování: Užijte si filmy offline!

Hbo Max Stahování

Podporované platformy pro stahování

Naše aplikace je dostupná pro širokou škálu zařízení, abyste si mohli užívat vaše oblíbené funkce kdekoli a kdykoli. Stáhněte si ji do vašeho chytrého telefonu, ať už používáte systém Android nebo iOS. Pro větší pohodlí si ji můžete stáhnout i do vašeho počítače se systémem Windows nebo macOS. Ať už jste doma nebo na cestách, naše aplikace je tu vždy pro vás.

Srovnání možností stahování u streamovacích služeb
Funkce HBO Max Netflix Disney+
Stahování pro offline přehrávání Ano Ano Ano
Maximální počet stažených titulů 30 100 Neomezeně
Počet zařízení pro stahování na jeden účet 5 4 10

Omezení stahování na HBO Max

HBO Max v současnosti neumožňuje stažení neomezeného počtu filmů a seriálů. Existuje limit stahování, který se vztahuje na počet zařízení s aktivním staženým obsahem a také na celkový počet stažených titulů. Počet zařízení, na která si můžete stáhnout obsah, je omezen. Pokud dosáhnete limitu stahování, budete muset některé tituly ze svého zařízení smazat, abyste si mohli stáhnout nové. Nezapomeňte také, že stažený obsah má omezenou dobu platnosti a po určité době se automaticky smaže.

Postup stažení filmu nebo seriálu

Před stažením filmu nebo seriálu se ujistěte, že máte dostatek volného místa na disku. Zkontrolujte také, zda máte nainstalovaný přehrávač videa, který podporuje formát stahovaného souboru. Pro stažení souboru můžete použít webový prohlížeč nebo specializovaný program pro stahování, jako je například uTorrent. Po dokončení stahování soubor najděte ve složce Stažené soubory a spusťte ho dvojitým kliknutím.

Správa staženého obsahu v aplikaci

Stažený obsah v aplikaci se ukládá do sekce „Stažené“. Najdete ji v hlavním menu. V sekci „Stažené“ vidíte všechny stažené soubory seřazené podle data. U každého souboru vidíte jeho název, velikost a datum stažení. Stažený obsah si můžete prohlížet offline, kdykoli se vám to hodí. Pokud chcete uvolnit místo v zařízení, můžete stažený obsah smazat. Stačí v sekci „Stažené“ kliknout na ikonu koše u souboru, který chcete smazat.

hbo max stahování

Offline přehrávání staženého obsahu

Užijte si vaše oblíbené filmy, seriály a hudbu i bez připojení k internetu. Stažený obsah si můžete přehrát kdykoliv a kdekoliv, ať už jste v letadle, na cestách bez signálu nebo si jen chcete šetřit mobilní data. Stačí si předem stáhnout vybraný obsah do vašeho zařízení a poté si ho můžete vychutnat offline, bez reklam a přerušování.

Možnost offline přehrávání je ideální pro dlouhé cesty, dovolenou nebo chvíle, kdy se chcete odpojit od online světa. Mějte na paměti, že dostupnost offline přehrávání se může lišit v závislosti na konkrétní službě a typu obsahu.

Publikováno: 12. 06. 2024

Kategorie: technologie

Autor: TomasMusk

Tagy: hbo max stahování | jak stahovat z hbo max