Prima reklamy válcují internet?

Prima Reklamy

Prima reklamy online

Prima nabízí širokou škálu reklamních formátů pro online prostředí. Mezi nejoblíbenější patří bannerová reklama, videoreklama a sponzorované články. Bannerová reklama je k dispozici v různých velikostech a umístěních. Videoreklama se zobrazuje před, během nebo po videoobsahu. Sponzorované články jsou nativní reklamou, která je integrována do obsahu webu. Ceny reklamních kampaní se liší v závislosti na zvoleném formátu, délce kampaně a cílové skupině. Pro více informací o reklamních možnostech na Primě kontaktujte obchodní oddělení.

Sledování reklam na Primě

Sledování pořadů na Primě online nabízí řadu výhod. Díky platformě iPrima.cz můžete sledovat vaše oblíbené seriály, jako je Slunečná nebo ZOO, kdykoli vám to vyhovuje.

Prima reklamy, to je svět sám pro sebe. Svět plný barev, emocí a neuvěřitelných slev, které prostě musíte mít!

Božena Černá

Archiv pořadů je rozsáhlý a neustále se rozrůstá o nové epizody. Navíc máte přístup k bonusovému obsahu, jako jsou rozhovory s herci nebo zákulisní záběry. Sledování online je zdarma, stačí se jen zaregistrovat.

Typy reklam na Primě

Prima nabízí širokou škálu reklamních formátů. Mezi nejoblíbenější patří klasické televizní spoty. Stále větší popularitu si získávají online reklamní formáty, jako jsou bannery na webových stránkách Primy nebo videa na platformě iPrima.cz.

Ceny reklamy na Primě

Ceny reklamy na Primě se liší v závislosti na mnoha faktorech. Obecně platí, že nejdražší jsou reklamní bloky v hlavním vysílacím čase, tedy mezi 19. a 22. hodinou. Naopak nejlevnější reklamu lze pořídit v nočních hodinách nebo v okrajových časech. Pro bližší informace o cenách a možnostech reklamy na Primě je nejlepší kontaktovat přímo obchodní oddělení televize.

Reklama na Primě online

Prima Online offers advertisers a wide range of advertising formats and targeting options. From banner ads to video ads to sponsored articles, advertisers can choose the format that best suits their needs. Thanks to advanced targeting options such as demographic, geographic and behavioral targeting, advertisers can reach relevant audiences and maximize their return on investment. Advertising on Prima Online is an effective way to reach a wide and engaged target audience.

Srovnání Prima reklamy s konkurencí
Parametr Prima reklamy Konkurence A
Průměrná délka reklamního bloku (min) 4 3.5
Počet reklamních bloků za hodinu 5 6

Kontakty pro reklamu na Primě

Pro veškeré reklamní záležitosti na televizních kanálech Primy kontaktujte naše obchodní oddělení. Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 255 701 111 nebo na emailové adrese reklama@prima.cz. Náš tým zkušených reklamních specialistů vám rád zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže vám najít to nejefektivnější reklamní řešení pro vaše podnikání.

prima reklamy

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: TomasMusk

Tagy: prima reklamy | informace o reklamách na televizní stanici prima